Imiesłowowy równoważnik

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące użycia imiesłowowego równoważnika zdania. W niedawnej dyskusji użyłem następującej konstrukcji: Odpowiadając na twoje pytanie: było bardzo fajnie!
Czy powyższe zdanie jest poprawne?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Miłego dnia!
Kacper Król.
Przytoczone zdanie zawiera elipsę – pominięto w nim element typu stwierdzam, oświadczam itp. Jest to zabieg jak najbardziej poprawny, poprawna także jest cała konstrukcja.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski