Interpunkca w SMS-ach

Szanowni Państwo,
Pisząc ostatnio dość oficjalny SMS, miałem drobny problem interpunkcyjny. Wiem, że w korespondencji nie oddziela się przecinkiem zwrotu pożegnalnego od podpisu (co najwyżej wykrzyknikiem). Tyle że w formie listownej te dwie części znajdują się w różnych wierszach, a w treści SMS-a nie ma takiej możliwości. Czy w tej sytuacji należałoby napisać Z wyrazami szacunku, Czytelnik czy Z wyrazami szacunku. Czytelnik? (Nie lubię w takich sytuacjach wykrzyknika).
Czytelnik
W SMS-ach mamy możliwość dzielenia tekstu a linea. Służy do tego dostępny na wirtualnej klawiaturze przycisk w kształcie zakręconej w lewo strzałki (↩), taki jak na innych klawiaturach. Jeśli z jakichś przyczyn nie możemy go użyć, lepiej w omawianym przypadku zastosować przecinek.
Adam Wolański