Interpunkcja potocznych konstrukcji składniowych

Szanowni Państwo,
czy w oznaczonym miejscu powinien stać przecinek: Jaką masz myśl? Taką, żeby tu zostać na noc(,) czy żeby co? Wątpliwość bierze się stąd, że nie wiem, czy należy to interpretować jako skróconą strukturę: Taką, żeby tu zostać na noc, czy taką, żeby co?, która uzasadniałaby przecinek, czy może powinniśmy po prostu pominąć przecinek na podstawie reguły [374] WSO.

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Mamy tu do czynienia ze zdaniem eliptycznym typowym dla języka mówionego A zatem obie interpretacje składniowo-interpunkcyjne wchodzą w rachubę. Dopuszczalna jest jeszcze interpretacja intonacyjno-interpunkcyjna. Otóż wyrażenie czy niby co stanowi wyraźne dopowiedzenie i z tego właśnie powodu powinno być oddzielone od zasadniczej części wypowiedzenia przecinkiem.
Adam Wolański