Interpunkcja zdania potocznego

Dzień dobry,
Bardzo bym prosiła o odpowiedź na jeszcze jedno pytanie, również dotyczące interpunkcji. Czy w zdaniu:
Jakby co, to dzwoń jutro!
należy postawić przecinek po co?
Jest to język potoczny, niemniej interesuje mnie, czy gdybym chciała takie zdanie zapisać, to powinnam w tym miejscu postawić przecinek.
Tak, należy postawić przecinek przed to. Mamy tu wypowiedzenie złożone i oba człony muszą być oddzielone przecinkiem.
Adam Wolański