Interpunkcyjny dylemat

Bardzo proszę o pomoc. Czy w poniższym zdaniu konieczny jest przecinek:

„Dzięki zaproszeniu Urzędu Miasta i Gminy Piła mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty dla dzieci i dorosłych mieszkańców gminy”?

Jakikolwiek przecinek w przywołanym wypowiedzeniu jest zbyteczny. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w której miałby oddzielać okolicznik od reszty zdania (Dzięki zaproszeniu Urzędu Miasta i Gminy Piła / mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty dla dzieci i dorosłych mieszkańców gminy). Podstawową zasadą interpunkcji polskiej przy okoliczniku jest brak jakichkolwiek znaków przestankowych.

Adam Wolański