Jak akcentować poza tym?

Szanowni Państwo,
czy to prawda, że wyrażenie poza tym powinno się akcentować na sylabie drugiej [po'zatym], i że wymowa z akcentem inicjalnym ['pozatym] jest niewłaściwa?
Wyrażenie poza tym składa się z dwusylabowego przyimka (poza) i jednosylabowego zaimka (tym). W takich konstrukcjach akcent pada na ostatnią sylabę przyimka: poza tym, beze mnie, przeze mnie itd.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski