Jak mnie znajdujesz?

Proszę o odpowiedź, czy poprawne jest pytanie Jak mnie znajdujesz? w znaczeniu ‘co o mnie sądzisz?’. Słyszałam takie pytanie nie raz, chciałabym dowiedzieć się, czy jest ono poprawne i czy mogę go używać w codziennym języku.

Dziękuję za odpowiedź.
Czasownik znajdować (kogoś, coś jakoś) w znaczeniu ‘sądzić (coś o kimś, czymś)’ jest poprawny, jednak trochę przestarzały. Najczęściej występuje w formie pytania: Jak pan znajduje to miejsce?, Jak go znajdujesz?
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski