Jak pisać o Szczytnie?

Dzień dobry, jestem studentem piszącym pracę licencjacką na temat związany z miastem Szczytno położonym na Mazurach. Mam problem w jaki sposób umieszczać nazwę miasta w pracy, ponieważ w Polsce jest także miasto Szczytna (woj. dolnośląskie). Przykładowo: mieszkańcy Szczytna czy mieszkańcy miasta Szczytno?

Będę wdzięczny za wskazówki. Pozdrawiam
Jeżeli kontekst jednoznacznie wskazuje na to, o które miasto chodzi, to nie ma potrzeby posługiwać się niezbyt akceptowalnym, właściwym dla stylu urzędowego, pleonazmem miasto Szczytno.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski