Jak wołać mysz?

Szanowna Poradnio,
bardzo proszę o wyjaśnienie, jak brzmi wołacz słowa mysz i wołacz liczby mnogiej.
Pozdrawiam serdecznie,
Barbara
Obie formy brzmią jednakowo: myszy. Wołacz lp jest znany z dziecięcej rymowanki: „Myszy, myszy, która słyszy?; która głucha, niech nie słucha”. Inny znany wołacz rzeczownika żeńskiego o zakończeniu spółgłoskowym pochodzi z bardziej szacownego utworu: „Młodości! dodaj mi skrzydła!”. Jeszcze inny znany fragment z tego samego autora to: „O wieści gminna! ty arko przymierza/ Między dawnymi i młodszymi laty”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski