Jeśli nie festiwal, to co?

Słownik PWN mówi, ze festiwal to impreza artystyczna połączona z konkursem. Czy skondensowaną w czasie, przekrojową prezentację polskiej kultury i sztuki przez środowiska polonijne (bez konkursu) można nazwać festiwalem? Jezeli nie, to jak?
Może przegląd byłby odpowiednim słowem? Istnieją też wyrazy o bardziej wyspecjalizowanym znaczeniu, np. biennale, triennale, retrospektywa. Terminem nadrzędnym (choć tu chyba mało stosownym) mogłaby być impreza. Propozycje te podaję za Wielkim słownikiem wyrazów bliskoznacznych PWN.
Mirosław Bańko, PWN