Jeszcze inne

Często spotykam się z wyrażeniem jeszcze inne. Zastanawiam się, czy jest to prawidłowo ujęte. Z kolei zwrot jeszcze bardziej zróżnicowane wydaje się prawidłowy. Z przecież nikt nie mówi jeszcze bardziej inne, jeszcze inniejsze :) Poproszę o pomoc!
Nie wiemy, w jakim kontekście wystąpiło wyrażenie jeszcze inne, które Pani (Pan?) kwestionuje. W samej tej konstrukcji nie ma nic złego – mówimy np. Mamy do załatwienia jeszcze inne sprawy, Rozumiem, że oprócz powodów, które mi przedstawiono, są jeszcze inne, których nie znam itd. Wyrażenie jeszcze bardziej zróżnicowane znaczy coś innego niż jeszcze inne – powiemy: W tym roku repertuar jest jeszcze bardziej zróżnicowany niż w poprzednim.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski