Jeszcze o wizażankach

Chciałabym uściślić odpowiedź na pytanie odnośnie Wizażanek. Otóż jest to określenie społeczności kobiet powstałej wokół portalu wizaz.pl, nigdy nie spotkałam się z nim w innym kontekście. Łączy się z tym hobbystyczne zajmowaniem się wizażem, ale nie jest to warunek konieczny. Na wymienionej stronie można spotkać tytuły takie jak Wizażanki wybrały najlepszy…, Wizażanki polecają
Bardzo dziękuję za uściślenie. Pozwolę sobie jedynie dodać, że słowo to zapisujemy od małej litery (a więc wizażanka), gdyż nie jest to nazwa własna.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski