Kamieńskich

Dzień dobry,
mam pytanie dotyczące nazwiska Kamieńskich. W jaki sposób się je odmienia w języku polskim i jak brzmi liczba mnoga tego wyrazu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nazwisko to, zapewne rosyjskie, powinno się odmieniać według wzoru rzeczownikowego, a więc DB. Kamieńskicha, C. Kamieńskichowi, N. Kamieńskichem, WMs. Kamieńskichu, a w liczbie mnogiej: MW. Kamieńskichowie, DB. Kamieńskichów, C. Kamieńskichom, N. Kamieńskichami, Ms. Kamieńskichach.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski