Kobieta opiekun

Dzień dobry,
w Biurze Obsługi Klienta pracują same kobiety, każda z nich pełni funkcję opiekuna klienta kilku różnych firm. Która forma w korespondencji z klientami jest poprawna w sytuacji, gdy jedna z pracownic pisze o innej:
- Przekażę prośbę Państwa opiekunowi, Annie Kowalskiej;
- Przekażę prośbę Państwa opiekunce, Annie Kowalskiej;
- Przekażę prośbę koleżance z BOK;
czy może jeszcze inaczej?
Czy używanie zwrotu koleżanka (z działu, z BOK) jest nieprofesjonalne?
Dziękuję za odpowiedź.
Zacznę od końca. Koleżanka nie jest nazwą oficjalną – odnosi się, rzecz jasna, do współpracowniczki, jednak stosuje się ją w sytuacjach mniej niż oficjalnych (lub nie bardzo oficjalnych). Nazwy opiekun i opiekunka, odnoszone do kobiety opiekującej się daną firmą, są równorzędne znaczeniowo, jednak opiekun ma charakter bardziej oficjalny niż opiekunka. Pewna część kobiet jednak nie chciałaby być nazywana przy użyciu formy męskiej – w takiej sytuacji możliwy jest jedynie wariant opiekunka Anna Kowalska.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski