Korwin-Mikke ponownie

Chciałbym się dowiedzieć, jak powinna wyglądać odmiana obu członów nazwiska Janusza Korwin-Mikkego. No właśnie, mnie się wydaje, że właśnie tak. :) Czyli Korwin, jako herb, pozostaje nieodmienny, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odmienić człon Mikke. Coś kojarzę, że taką właśnie odmianę zalecał sam zainteresowany. Tymczasem w mediach na okrągło słyszę o Januszu Korwinie-Mikke, że coś się przydarzyło Januszowi Korwinowi-Mikke itd. (czyli, można by rzec, odwrotnie).
Janusz Korwin-Mikke jest już bohaterem jednej z porad w naszej poradni – prosimy skorzystać z poradnianej wyszukiwarki. Do treści tej dawnej porady mam tylko jedno do dodania: dziennikarze odmieniają ten człon nazwiska, który odmieniać łatwiej.
Mirosław Bańko, PWN