Kronika wycinków prasowych

Szanowni Państwo!
Czy w nazwie Kronika wycinków prasowych wszystkie wyrazy piszemy dużą literą?
Trudno powiedzieć, czym taka kronika jest. Jeśli periodykiem (tzn. pismem wydawanym w określonych odstępach czasu, o stałej nazwie i ciągłej numeracji), należy pisać wszystkie wyrazy dużą literą. Jeśli nie – wielką literą zapisujemy tylko pierwszy wyraz.
W Internecie odnalazłem informacje o kilku podobnych kronikach, żadna z nich nie jest periodykiem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski