Kropka po cyfrach arabskich oznaczających liczebniki porządkowe

Jaka pisownia jest poprawna? W 17 tygodniu roku czy w 17. tygodniu roku, a może w 17tym tygodniu roku?

Po cyfrach arabskich oznaczających liczebniki porządkowe stawiamy kropkę. W przywołanym w pytaniu wyrażeniu mamy do czynienia właśnie z tego rodzaju sytuacją: w którym z kolei tygodniu roku? – w 17. (= siedemnastym).

Adam Wolański