Ksawerów

Mieszkam w gminie Ksawerów, która dzieli się m.in. na sołectwa: Ksawerów Północ, Ksawerów Południe, Ksawerów Wschód i Ksawerów Zachód. Czy nazwy te należy pisać z łącznikiem: Ksawerów-Północ, myślnikiem: Ksawerów – Północ czy może Ksawerów Północ?
Dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio Rada Języka Polskiego zaleciła stosowanie zapisu z łącznikiem, a więc Ksawerów-Północ itp. Zapis z myślnikiem nie wchodzi w grę, natomiast za akceptowalny w komunikacji nieurzędowej uznałbym zapis z odstępem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski