Kto mieszka w Żelazowej Woli?

Jak utworzyć nazwę mieszkańca Żelazowej Woli, Dusznik, Majorki?
Mieszkańcy Dusznik to duszniczanie (w liczbie pojedynczej duszniczanin i duszniczanka. Od pozostałych nazw bardzo rzadko tworzy się nazwy mieszkańców, ale skoro mamy przymiotnik żelazowowolski, mogą też być żelazowowolanin i żelazowowolanka. O mieszkańcach Majorki już pisałem, polecam formy Majorkanin, Majorkanka.
Jan Grzenia