Law jak Shaw

Dzień dobry,
chciałam się zapytać o poprawność odmiany nazwiska. Spotykam się z dwiema wersjami: kardynała Bernarda Lawa i kardynała Bernarda Law. Która forma jest poprawna?
Dziękuję.
Za wzór może tu służyć nazwisko angielskiego dramaturga, George'a Bernarda Shawa. Możemy go nie odmieniać, jeśli mu towarzyszy imię, np. George'a Bernarda Shaw, a w miejscowniku i wołaczu wręcz musimy pozostawić je w formie synkretycznej z mianownikiem, co oczywiście zręcznie brzmi tylko w towarzystwie odmienionego imienia, np. (o) George'u Bernardzie Shaw.
Nazwisko amerykańskiego kardynała odmieniamy zatem następująco: Bernarda Lawa [czyt. loła] lub Bernarda Law [czyt. loł], Bernardowi Lawowi lub Bernardowi Law, Bernardem Lawem lub Bernardem Law i w końcu – już bez możliwości wyboru – Bernardzie Law.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski