Levi's

Proszę o wyjaśnienie, jak poprawnie wymawia się Levi's, czy dopuszczalna jest forma [liwajs]?
Cytuję odpowiednie hasło ze Słownik nazw własnych Jana Grzeni (PWN, 1998, 2003):
Levi's [Liwajs. a. Lewis] «marka handlowa» DB. Levi'sa, Ms. Levi'sie — lewisy [lewisy] «spodnie marki Levi's» D. ~sów

W nawiasach kwadratowych podano wymowę, akcent wyrazowy pogrubiono.
Mirosław Bańko, PWN