Łódź Łagiewniki

Jak powinno się zapisać nazwę Łódź Łagiewniki? Zgodnie z zasadą chyba bez łącznika, ale częściej spotykam zapisy z łącznikiem. Dziękuję za odpowiedź.
Sądzę, że można pisać i tak, i tak. Tło tego problemu (i uzasadnienie dla mojej porady) przedstawia artykuł prof. Aleksandry Cieślikowej w Języku Polskim, nr 3, 2003, oraz nawiązująca do niego wypowiedź prof. Zygmunta Saloniego w tym samym piśmie, nr 1, 2004.
Mirosław Bańko, PWN