Luben czy Ljuben?

Szanowni Państwo,
mam wątpliwości co do transkrypcji bułgarskiego imienia Любен. W pewuenowskiej encyklopedii jest dwóch Lubenów. Z lektury zasady [332] wynika, że ле=le (lew), ale ля=lja (chljab). Z kolei z [330] wynika, że to e jest wyjątkowe, nie я. Czyli лю byłoby jako lju? Jak zatem pisać: Luben czy Ljuben?
Zgodnie z tabelą transkrypcji forma transkrybowana powinna brzmieć Ljuben.
Jan Grzenia