Maja, Zoja w wołaczu

Szanowni Państwo,
wołacz imienia Maja to Maju lub Majo, a jak jest z podobnie brzmiącym, choć o wiele rzadszym imieniem Zoja?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Rzeczowniki żeńskie zakończone spółgłoską j mogą przybierać w wołaczu końcówkę -u lub -o. Tak też jest z imieniem Zoja. Tak też jest z Mają, choć choć za sprawą niezapominanego i nieodżałowanego Zbigniewa Wodeckiego utrwaliła się jedna z nich – Maju.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski