Mała czy wielka litera?

Czy w dokumentacji projektowej (prowadzonej zgodnie z metodyką zarządzania projektami) pisząc o danym projekcie aby nie używać jego pełnej nazwy, powinniśmy stosować małą czy dużą literę. Przykład:
Projekt X ma na celu wypracowanie….W celu sprawnego przeprowadzenia Projektu (czy projektu)…..
Dziękuję
Iza
Małą! Nie mamy tu do czynienia z nazwą własną, więc nie ma powodu do pisania słowa projekt od wielkiej litery.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski