Mamania

Dzień dobry,
istnieje w Polsce wydawnictwo książkowe o nazwie Mamania. Bardzo proszę o rozwianie wątpliwości, czy gdyby go nie było – nie byłoby Mamani czy Mamanii?
Pozdrawiam,
K. Wiśniewska
Zgodnie z zasadą (zob. np. WSO PWN – 7.5 c), jeśli zakończenie -nia jest wymawiane [ńa], to w dopełniaczu mamy -ni (np. Gdyni), a jeśli jest wymawiane [ńja], to w dopełniaczu piszemy -nii (np. Danii). Tak więc trzeba zapytać w wydawnictwie, jak wymawiają jego nazwę.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski