Marlowe

Dzień dobry.
Mam problem z deklinacją nazwiska Christophera Marlowe’a w niektórych przypadkach: celowniku, narzędniku, miejscowniku i wołaczu. Czy mogłabym prosić o podanie prawidłowej odmiany?
Pozdrawiam,
Ania
Powinno być tak: DB. Christophera Marlowe’a, C. Christopherowi Marlowe’owi, Christopherem Marlowe’em, WMs. Christopherze Marlowe. Nazwisko może pozostać nieodmienione w każdym przypadku, nie tylko w miejscowniku, jeśli występuje z odmienianym imieniem.
Jan Grzenia