MiniLogia?

„Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych Mini Logia” czy „Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych MiniLogia”? Czy może jeszcze inaczej?
Cząstka mini ma zasadniczo pisownię łączną, np. minispódniczka. Jeśli mini poprzedza nazwę własną, powinno być od niej oddzielone łącznikiem, np. mini-Europa. Domyślam się jednak, że logia nie jest dla Państwa nazwą własną, lecz status nazwy własnej ma dopiero cała konstrukcja, nad której pisownią się zastanawiacie. W takim razie proponowałbym pisać Minilogia albo MiniLogia (duża litera w środku nazw własnych jest legalna, zgodzili się już na to ortografowie).
Tyle o pisowni. Sama nazwa wydaje mi się niezbyt fortunna, gdyż logia pochodzi od greckiego logos 'rozum'. Ktoś złośliwy mógłby więc powiedzieć, że MiniLogia to konkurs dla ludzi o minimalnym rozumie. Może konkurs dla informatyków powinien nazywać się raczej GigaLogia?
Mirosław Bańko