Mozilla i Firefox

Witam!
Na stronie głównej PWN widnie tekst:
„Wyszukiwarki do Mozilla Firefox/ Użytkownikom przeglądarek Firefox oraz Mozilla…”. Dlaczego Mozilla w nagłówku tego fragmentu nie została odmieniona? Dlaczego nie Wyszukiwarki do Mozilli Firefox albo do Mozilli Firefoxa, a jeszcze lepiej do Mozilli i Firefoxa?
Nie jestem ekspertem językowym, ale mam wrażenie, że szewc w dziurawych butach chodzi ;-)
Pozdrawiam
Powinno być, istotnie, Wyszukiwarki do Mozilli i Firefoxa (ew. Firefoksa), bo chodzi o dwa różne mimo wszystko programy komputerowe. Druga z przeglądarek nosi też nazwę złożoną, a na jej pasku tytułu pojawia się napis Strona startowa Mozilli Firefox, choć mogłoby też być Mozilli Firefoxa (Firefoksa). Wynika to stąd, że Mozilla (oficjalnie Mozilla Suite, a w nowym wcieleniu pod nazwą SeaMonkey) jest pakietem programów, w skład którego wchodzi Firefox.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski