MySpace i App Store

Proszę o pomoc w odmianie angielskich nazw MySpace i App Store w zdaniach: „Widziałem go na MySpace”, „Widziałem go na App Store”. Spotkałem się z odmianą MySpasie oraz App Store’rze, ale nie jestem pewien, czy jest to poprawna forma.
Dziękuję
Jeśli nazwy te odmieniamy, ze względu na wymowę zakończeń powinniśmy zapisać MySpasie, App Storze [wym. majspejsie, apstorze].
Jan Grzenia