Nagłówek pisma urzędowego bez kropki

Dzień dobry!
W pismach urzędowych umieszczany jest nagłówek rozpoczynający się od słowa Dotyczy. Czy na końcu treści wpisanej po słowie Dotyczy trzeba postawić kropkę, czy nie?
Przykład z kropką: Dotyczy: projektu wykonawczego budowy rurociągu relacji Jarosław–Rzeszów.
Z serdecznym pozdrowieniem
Kropka jest zbyteczna jak po wszelkiego typu nagłówkach wydzielonych typograficznie (stanowiących oddzielny wiersz).
Adam Wolański