Nazwa indywidualna biblioteki

Dzień dobry!

Chciałabym prosić o odpowiedź w sprawie prawidłowej pisowni nazwy biblioteki. Nowa filia WiMBP w Gdańsku będzie nazywać się: Biblioteka Po Drodze. Czy wszystkie wyrazy powinny być napisane z dużej litery, czy też może „po” albo „drodze” powinny być pisane z małej? Pozostałe filie mają nazwy m.in. Biblioteka pod Żółwiem, Biblioteka na Fali, Biblioteka pod Kotem i Myszą. Chciałabym się upewnić, czy użycie wielkiej litery jest w nich prawidłowe. Pozdrawiam serdecznie

Wielowyrazowe nazwy indywidualne (jednostkowe) różnego typu instytucji, w tym bibliotek i ich oddziałów, zapisujemy od wielkich liter z wyjątkiem występujących w nich spójników i przyimków. A zatem poprawny zapis to: Biblioteka po Drodze.

Adam Wolański