Nazwisko Saint-Dizier

Mam dylematy dotyczące zapisu francuskiego nazwiska Saint-Dizier w przypadkach zależnych. Mam do dyspozycji kilka wariantów:
Saint-Diziera
Sainta-Diziera
Saint-Dizier’a
Sainta-Dizier’a.

Będę wdzięczna za pomoc w rozstrzygnięciu wątpliwości.
Z poważaniem,
Jolanta
Szanowna Pani,
element Saint w dwuczłonowych nazwiskach nie odmienia się – dzieje się tak np. w nazwisku pisarza Antoine’a de Saint-Exupéry’ego (którego zresztą drugiego członu WSO także nie odmienia; moim zdaniem – niesłusznie) czy kompozytora Camille’a Saint-Saënsa. A zatem odmienimy (i zapiszemy): Saint-Diziera.

Z pozdrowieniami
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski