Nazwy mieszkańców polskich miejscowości

Proszę o weryfikację poprawności nazw mieszkańców bliskich mi miejscowości:
Sikórzsikorzanin
Kawnokawnianin
Zbójnozbójnianin
Zajeziorzezajeziorzanin.

Proszę też o wskazówkę, jak utworzyć nazwę mieszkańca Małej Nieszawki.

Będę bardzo wdzięczna za poradę.
Pozdrawiam.
Renata
Od nazw polskich miast i wsi nazwy ich mieszkańców tworzymy dość regularnie, dodając do tematu nazwy miejscowej przyrostek -anin (albo żeński przyrostek -anka). Przedstawione w pytaniu derywaty nie budzą zastrzeżeń z wyjątkiem pierwszego. Mieszkaniec Sikórza (wieś w gminie Chrostkowo) to sikórzanin, sikorzanin to z kolei mieszkaniec Sikorza (wsi w gminie Sępólno Krajeńskie).
Mieszkaniec i Małej, i Wielkiej Nieszawy to nieszawianin, a mieszkanka – nieszawianka.
Adam Wolański