Nazwy trunków

Szanowni Państwo,
Czy odmiana słów obcojęzycznych i ich pisownia może zostać zaakceptowana na przykładzie alkoholi podanych w poniższych zdaniach?

Przez cały wieczór sączyłem Martini à la James Bond, wstrząśnięte, niemieszane, z oliwką na dnie kieliszka do martini. Moja partnerka zdążyła zamówić sześć Barbadosów Sunrise, cztery Mojito, trzy Malibu Stingi, cztery Cuba Libre, jedną Santa Margaritę oraz dwie Canchanchary i Cosmopolitana.

Odmiana wszystkich nazw jest poprawna, natomiast wątpliwości budzi ich zapis. Nie ma bowiem powodów, by pisać je od wielkich liter.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski