Nieszekspirowski

Szanowni Państwo!
Z jednej strony jest dopuszczona pisownia małą i dużą literą przymiotników takich jak molierowski (jaki?)/ Molierowski (czyj?), szekspirowski (jaki?) i Szekspirowski (czyj?), jednak w połączeniu z nie WSO podaje tylko nie-Szekspirowski i nie-Molierowski, tymczasem, logicznie rzecz biorąc, forma nieszekspirowski jak najbardziej powinna występować, ba! występować częściej ze względu na znaczenie. Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Z poważaniem
Agnieszka Buczkowska
Oczywiście, wyrażenie nieszekspirowski dramat (‘nie taki jak u Szekspira’; obok nie-Szekspirowski dramat ‘dramat nienapisany przez Szekspira’) jest jak najbardziej poprawne.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski