NoveKino

Dzień dobry,

jak brzmi prawidłowa odmiana przez przypadki nazwy sieci kin NoveKino?

Nazwa własna sieci kin NoveKino jest nieodmienna, por np.

  • Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu graficznego maskotki kojarzącej się z NoveKino Siedlce i promującej NoveKino Siedlce.
  • Cykl „Oczami Kobiet” w NoveKino Siedlce.
  • Filmowy Dzień Dziecka w Novekino Siedlce.
  • Jak walentynki, to tylko w Novekino Siedlce!
  • Klasowe wyjście do NoveKino Przedwiośnie!
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza do NoveKino Siedlce na projekcję filmów poruszających problemy społeczne.
  • O czasach przedwojennych i współczesności opowiadała Joanna Pęsik z NoveKino Przedwiośnie.
  • Święto kina w NoveKino Siedlce.
  • W sobotę 30 września wszystkie bilety do NoveKino Siedlce będą kosztować tylko 12 zł.
  • Wraz z NoveKino Przedwiośnie rozpoczynamy wielką akcję pisania recenzji filmowych!
  • Zapraszamy do NoveKino Siedlce i życzymy dobrej filmowej zabawy!
  • Zapraszamy Państwa do baru kinowego w NoveKino Przedwiośnie w Płocku.
Adam Wolański