Nurzec

Mam pytanie dotyczące poprawności pisowni nazwy gminy Nurzec Stacja (Narzec-Stacja). Czy piszemy ją z myślnikiem, czy też nie?
Pozdrawiam
Nazwy stacji piszemy bez myślnika i bez dywizu, nawet takie jak Kudowa Zdrój, dla których istnieją równobrzmiące nazwy miejscowości pisane z dywizem. Stacji o nazwie Nurzec Stacja ani Stacja Nurzec jednak nie znalazłem, udało mi się tylko znaleźć Nurzec i Nowy Nurzec.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
    Dr Artur Czesak z UJ przytomnie zwrócił uwagę, że w swojej odpowiedzi odniosłem się do nazwy stacji kolejowej, a nie do miejscowości mającej słowo Stacja w nazwie. Cytuję jego wypowiedź: „Zgodnie z najnowszym wykazem urzędowych nazw miejscowości nazwę wsi Nurzec-Stacja, będącej siedzibą gminy w powiecie siemiatyckim (woj. podlaskie), należy pisać z dywizem\'\'.
    MB