Oficjalna prośba

Dzień dobry,

mam wątpliwości co do umiejscowienia przecinków w zdaniu rozpoczynającym oficjalne pismo. Która z poniższych wersji jest poprawna?

1. "Firma YYY, na zlecenie Firmy ZZZ, realizująca zamówienie pn. „XXX”, zwraca się z prośbą o ..."

2. "Firma YYY na zlecenie Firmy ZZZ, realizująca zamówienie pn. „XXX”, zwraca się z prośbą o ..."?

3. "Firma YYY, na zlecenie Firmy ZZZ realizująca zamówienie pn. „XXX”, zwraca się z prośbą o ..."?

Z góry dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie.

Pozdrawiam

Poprawna będzie konstrukcja o następującym przestankowaniu i szyku wyrazów:

Firma YYY, realizująca na zlecenie Firmy ZZZ zamówienie pn. „XXX”, zwraca się z prośbą o...

Adam Wolański