Omenaa

Witam,
chciałbym zapytać, w jaki sposób odmieniane są rzeczowniki zakończone na dwie takie same samogłoski? Chodzi mi konkretnie o polską piosenkarkę, która nazywa się Omenaa Mensah. Czy prawidłowa forma dopełniacza jej imienia to: Omenay czy Omenai?
Prosiłbym o wskazówki.
Dziękuję i pozdrawiam.
Podwojenie samogłoski a nie ma żadnego wpływu na odmianę, która opiera się raczej na wymowie. A skoro mówimy [omena], napiszemy do Omeny, o Omenie itd.
Jan Grzenia