Oznaczanie autopoprawek w konwersacjach elektronicznych

Dzień dobry, interesuje mnie jak oznaczyć poprawkę własnego błędu językowego w konwersacjach pisemnej w czasie rzeczywistym (np. konwersacje prowadzone przez platformę Messenger/Facebook). Gdy dla przykładu w wysłanej wiadomości zrobimy błąd ortograficzny: Jestem durzy lub Jesteś wienksza czy poprawienie błędu z oznaczeniem na przykład symbolem gwiazdki * i wysłanie poprawnego słowa w kolejnym wierszu w formie *duży lub *większa będzie poprawne i najlepszym rozwiązaniem?
Tradycyjnie w językoznawstwie normatywnym symbolem gwiazdki oznaczamy formy błędne. Dlatego też użycie asterysku do wskazania formy poprawnej nie będzie najlepszym pomysłem. Najlepiej tego rodzaju autopoprawkę opatrzeć krótkim komentarzem typu: oczywiście miało być „duży”, „większa” itp.
Adam Wolański