PZMot

Witam,
pytanie dotyczy odmiany skrótu: PZMot. Część słowników (np. Wielki słownik ortograficzny PWN) podaje odmianę z kreseczką: PZMot-u, PZMocie. Taką regułę możemy też przeczytać w zasadach pisowni i interpunkcji w witrynie PWN. Część słowników (np. Słownik ortograficzny języka polskiego, Muza SA, Słownik nazw własnych) podaje odmianę bez kreseczki: PZMotu, PZMocie.
Bardzo proszę, najchętniej Pana dr. Jana Grzenię, o pomoc w ustaleniu, który zapis jest prawidłowy.
W sprawach ortograficznych najwyższą instancją jest Wielki słownik ortograficzny PWN. Zgodnie z przywołaną regułą właściwy jest zapis PZMot-u, ale PZMocie (ze względu na oboczność).
Problem bierze się najpewniej stąd, że formy fleksyjne innych skrótowców kończących się na małą literę (Pafawag, Polmos) pisze się bez łącznika.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski