Pająkówna i Pająkowa

Szanowni Państwo,
nie jestem pewna, jak będzie się odmieniało przez przypadki nazwisko Pająkówna. Czy na przykład w miejscowniku poprawna forma to Pająkównej, czy Pająkównie? Z góry dziękuję za pomoc.
Z poważaniem
MB
Pająkówna (córka Pająka) odmienia się jak rzeczownik: Pająkówny, Pająkównie, Pająkównę, Pająkówną. Odmianę przymiotnikową ma zaś Pająkowa (żona Pająka): Pająkowej, Pająkową. Podobnie królewna (córka króla) odmienia się jak rzeczownik, a królowa (zazwyczaj żona króla) – jak przymiotnik (z wyjątkiem wołacza, który tworzy rzeczownikowo).
Mirosław Bańko, PWN