Peja, Pei

Chciałabym zapytać o prawidłowe formy odmiany kilku nazw własnych. Jak powinien brzmieć w dopełniaczu pseudonim polskiego rapera Ryszarda Andrzejewskiego: Pei czy Peji (ta druga wydaje się przeważać na stronach internetowych)? Czy nazwa miejscowości Barcząca pod Mińskiem Mazowieckim powinna brzmieć w dopełniaczu Barczęcy czy Barczącej?
Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
1) Podstawową formą pseudonimu jest Peja. Zgodnie z zasadami ortografii w dopełniaczu, celowniku i miejscowniku powinno być Pei. Jest to jednak nazwa własna, a w związku z tym pojawia się pytanie, czy nie należy dopuścić formy Peji, skoro w wymowie mamy [peji].
Moim zdaniem należy zaakceptować tę formę – przyczyny objaśniałem w poradzie na temat nazwiska Dobija. Wniosek: piszemy Pei. Możemy też napisać Peji, jeśli umiemy ten zapis uzasadnić.
2) Najlepiej pisać: do Barczący, formę do Barczącej należy zaakceptować.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski