Pisownia hashtagów

Czy istnieją zasady edytorskie zapisywania hashtagów internetowych? Np. zapisywanie dłuższych wyrażeń, składających się z większej liczby słów i łączników, używanie wielkich (w tym występujących obok siebie) i polskich liter, itp.? Jaka forma zapisywania hashtagu jest najlepsza? Np. #ZostańWDomu #PoradniaJęzykowaPWNJestPomocnąInstytucją itd.
lumay
Nie ma jednolitych zasad edytorskich odnoszących się do pisowni hashtagów. Normy te są nadal in statu nascendi. Najlepszą praktyką jest zapisywanie kolejnych wyrazów od wielkich liter oraz z użyciem polskich znaków diakrytycznych.
Adam Wolański