Pisownia nazw dokumentów

Jakimi pierwszymi literami (minuskułami czy majuskułami) należy zapisywać nazwę uchwalonego aktu prawa miejscowego, jakim jest Miejscowy P(p)lan Z(z)agospodarowania P(p)rzestrzennego jakiegoś konkretnego obszaru?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
W nazwach dokumentów tylko pierwszy wyraz zapisujemy od wielkiej litery, pozostałe zaś –od małych. A zatem poprawny zapis to: Miejscowy plan zagospodarowania przestrzdennego.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski