Połowce, Popławce, Wierzchłowce

Szanowni Państwo,
chciałabym się upewnić co do formy w dopełniaczu nazw miejscowości takich jak Połowce, Popławce, Wierzchłowce (Podlasie) – wydaje mi się, że powinny one brzmieć: Połowców, Wierzchłowców, Popławców, czy jestem w błędzie?

Dziękuję serdecznie z góry za pochylenie się nad moim pytaniem. AT
Sposób odmiany nazw miejscowości można sprawdzić w Obwieszczeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 4 sierpnia 2015 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowych i ich części. Zgodnie z tym dokumentem formy dopełniacza interesujących Panią nazw to: Połowców, Popławiec, Wierzchłowców.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski