Pożądany przecinek

Mam pytanie o poprawność zapisu w protokole z rozstrzygnięcie konkursu. Czy wymieniając zwycięzców (imię nazwisko), a potem instytucja (którą reprezentują) należy zastosować przecinek?

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia:
I Miejsce

1. powinien być zapis Lucyna Gawarzyńska Dom Kultury Kadr
2. czy z przecinkiem Lucyna Gawarzyńska, Dom Kultury Kadr

Z góry dziękuję za odpowiedź
Anna Wierzbicka
Tak, w opisanej sytuacji przecinek jest zdecydowanie pożądany. Zachęcałabym również do tego, by słowo miejsce w wyrażeniu I miejsce pisać od małej litery.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski