Pozostawmy to ocenie ekspertów

Dzień dobry.
Proszę o wskazanie poprawnego sformułowania: „Pozostawiam (to) do oceny czytelników”, „Pozostawiam (to) do oceny czytelnikom”, „Pozostawiam (to) ocenie czytelników”.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Doradzam ostatnią konstrukcję, czyli „Pozostawiam (to) ocenie czytelników”. Dwie poprzednie występują rzadko i mogą budzić wątpliwości. Możemy np. pozostawić czyjś wniosek do oceny w późniejszym terminie, ale to co innego znaczy.
Mirosław Bańko, PWN