Przecinek między przydawkami

Szanowni Państwo,
czy potrzebny jest przecinek w zdaniu: Środek przedostaje się do organizmu jedną, określoną drogą?

Dziękuję.
Z poważaniem
Barbara S.
Jeśli przyjmiemy, że pierwsza przydawka (jedną) wyznacza szerszy zakres znaczeniowy niż druga (określoną) bądź też jedna przydawka obiektywnie opisuje rzeczownik, a druga określa cechę relatywną, subiektywną, to wówczas przecinek jest zbędny. Przecinek jest konieczny tylko wówczas, gdy założymy, że mamy do czynienia z dwoma przydawkami równorzędnymi.
Adam Wolański